komunikacja

Komunikacja
ze zwierzetami

Czym jest komunikacja ze zwierzętami?

Komunikacja ze zwierzętami to uszanowanie zwierzęcia jako istoty duchowej: czującej, myślącej, mającej swoją wolę dokładnie tak jak my. Zwierzęta komunikują z nami i słyszą nas niemal cały czas, ale niestety tylko szczerzy ich miłośnicy zdają sobie z tego sprawę.

Sesja komunikacja odbywa się na poziomie mentalnym i energetycznym.

Podczas sesji łącze się telepatycznie ze zwierzęciem i mogę mu zadać pytania od właściciela.

Nie wszystkie zwierzęta odpowiadają wprost, każde komunikuje na swój własny sposób : niektóre wysyłają obrazy, sytuacje, inne przekazują emocje, niektóre posługują się pojedynczymi słowami…

Tutaj właśnie ważna jest rola komunikatora: jesteśmy tłumaczami zwierząt, przekazujemy informacje od nich z pełnym uszanowaniem ich woli- nie jestem w stanie zwierzęcia do czegoś zmusić lub mu coś nakazać.

Do czego służy komunikacja ze zwierzętami?

Możliwość zadawania pytań swojemu zwierzęciu pozwala poznać zwierzę lepiej, zobaczyć siebie i swoja rodzinę z jego perspektywy, wzmocnić waszą więź ale przede wszystkim pomóc w wielu „beznadziejnych” przypadkach, kiedy zwierzę jest chore, ma traumy, sprawia problemy behawioralne i nikt nie umie do niego dotrzeć.

Pytać możemy np. o to czy zwierzę czuje się dobrze, czy coś go boli, czy życzy sobie jakieś zmiany, dlaczego nie chce wychodzić na spacer, dlaczego nie chce jeść, dlaczego atakuje inne zwierze w domu czy na podwórku, czy ma jakieś potrzeby, czy chce coś przekazać członkom rodziny itp.

Komunikator może też towarzyszyć w bardzo trudnych chwilach dla właścicieli jak odchodzenie zwierzęcia. Pomagam zwierzęciu odejść bez strachu, mogę przed tym przekazać właścicielowi czego zwierze sobie życzy : czy chce odejść naturalnie i prosi o czas, czy chce pomoc i np. zostać uśpiony. Śmierć jest naturalnym elementem życia zwierzęcia i nie zawsze powinniśmy w to ingerować. Ważne by otoczyć je wtedy miłością i opieką.

Komunikacja pomaga też w poszukiwaniu zaginionych zwierząt.
Nie jest to moją specjalizacją ale przy pierwszym kontakcie mogę ustalić czy zwierze żyje, czy jest bezpieczne i czy chce wrócić do domu. Dalsze poszukiwania przekazuję w ręce komunikatorów specjalizujących się w tym.

W jakich przypadkach stosujemy komunikację ?

  • Po prostu: chcemy lepiej poznać zwierzę, zbliżyć się do niego;
  • Kiedy zwierzę choruje, coś go boli, jest w złym stanie zdrowia;
  • Kiedy sprawia problemy behawioralne;
  • Kiedy jest agresywne wobec innych zwierząt lub ludzi;
  • kiedy jest w szoku po wypadku czy poważnym urazie;
  • Jeśli chcesz przyjąć nowego zwierzaka ale nie jesteś pewien, czy będzie mu dobrze w waszej rodzinie;
  • Kiedy zwierzę odchodzi;
  • Możliwość zadawania pytań do zmarłego zwierzęcia;
  • Pomoc dla zaginionych zwierząt i ich właścicieli;

Właściciele są zwykle zaskoczeni jak czującymi i świadomymi istotami są ich pupile.

Po sesji komunikacji wasza więź zostanie wzmocniona dzięki wzajemnemu zrozumieniu.

Jakie są warunki komunikacji?

Do każdej „rozmowy” ze zwierzęciem potrzebne mi jest imię i jego zdjęcie (ważne by był na nim sam).

Termin: do 14 dni ( zależy od ilości aktualnych zleceń jak również potrzebny jest czas by połączyć się w odpowiednim momencie, jeśli zwierze śpi, bawi się lub je to nie jest chętne do rozmowy i niekiedy próbujemy wielokrotnie ).

Logo_Pelnia-24

Barbara Królicka

terapienergetyczne@gmail.com

Konto mBank 87 1140 2004 0000 3602 7600 0266

© 2021 Terapie Eergetyczne. All rights reserved.