basia-kików

Nazywam się Barbara Królicka i jestem szczęśliwym człowiekiem.  
Urodziłam się w domu pełnym miłości i magii dzięki czemu mogłam rozwijać siebie od najmłodszych lat. Z wykształcenia i zamiłowania jestem filozofem. Posiadam uprawnienia czeladnicze w zawodzie Bioenergoterapeuty oraz zawodzie Naturopaty.

Jestem dyplomowanym Mistrzem Uzdrowicielem Reiki oraz Terapeutą Energetycznym i Komunikatorem dla Zwierząt.

Ukończyłam wiele kursów i warsztatów doszkalających m.in.: Szkołę Trenerów Pracy z Oddechem, Kurs Dietetyki Leczniczej wg Medycyny Chińskiej, Kurs Metody Silvy, Kurs Metody Dwupunktowej.

Stworzyłam we Wrocławiu Ośrodek Rozwoju Holistycznego Pro Humane, który z powodzeniem od 2010 roku szerzy naturalne podejście do życia, zdrowia i otoczenia.

Uwielbiam i praktykuje różne style Qigong od ponad 10 lat.

Praca z energią jest moją pasją.

Dzięki terapiom energetycznym każdy ma możliwość połączenia z energią, wibracją, która stanowi naszą życiową siłę.

Pomagam ludziom odkryć w sobie moc, która leczy na każdym poziomie, wprowadza równowagę, zdrowie i spokój.

Najdoskonalsza i najczystsza energia pulsuje w nas samych i to jej powinniśmy szukać.

Praca na poziomie energetycznym uświadamia że każdy może kreować swoje życie i dążyć do Pełni. 

Polecam z całego serca: 

Mój Ośrodek: www.prohumane.pl
Mój Tato: metodasilvy.pl
Moja Mama:  reiki.pl
Moi przyjaciele: choinska.com.pl  atn.edu.pl

Napisali o mnie: 

Opinie klientów:

” Basia bardzo wspierała  mnie kiedy odprowadzałam moją 15 letnią labradorkę. Podczas jej ostatnich miesięcy pomogła mi lepiej poznać potrzeby mojego psa. Pomogło to również mi. Jestem bardzo wdzięczna. ”   Kasia

” Panią Basię poleciła mi moja siostrzenica, która ma kotka O imieniu Miziak. Miziaczek był bardzo bojaźliwy . Bał się ludzi i dzieci. Na widok osób innych niż domownicy uciekał do swoich miejsc odosobnienia.

Do tego doszły niespodzianki typu siusianie i kupki w różnych miejscach w mieszkaniu.  Po terapii z Panią Basią, Miziak pomału zaczął stawać się ufny ludziom. Przestał bać się dzieci. Zaczął się pokazywać i nie uciekał do swoich norek. Potrzeby fizjologiczne były załatwiane do kuwety.

W ubiegłym roku mój syn przygarnął małego kociaka, który okazał się kotem z charakterem i ostrym pazurem. Przypomniałam sobie o historii z Miziakiem i o Pani Basi.
Obecnie trwa proces uzdrawiania. Małymi kroczkami są widoczne efekty terapii. Jak się okazuje zwierzęta pokazują nam nasze niedoskonałości i często traumy,z których być może nie zdajemy sobie sprawy.
Pani Basia jest również doskonałą terapeutą dla ludzi.  Sama korzystałam z terapii i mogę polecić z czystym sumieniem. Zwierzęta uczą nas ci pokazują nam poprzez swój charakter co sami powinniśmy naprawić w sobie.  Terapia z Panią Basią to sama przyjemność. Polecam❣☘ „ Mariola 

” Z całego serca polecam Barbarę Królicką. Osoba ciepła i z pełnym zaangażowaniem. Pomogła mi w kontakcie z kotami.
Mój problem zaczął się gdy kocury (kastraci) bracia z jednego miotu, osiągnęły dojrzałość i zaczęły walczyć ze sobą o teren, dodatkowo jeden z nich zaczął robić kupę do wanny. Aby go przechytrzyć zostawiałam wodę w wannie, to robił na kafelkach na podłodze. Poza tym był kochany, spał ze mną w łóżku, kładł się na bolących miejscach na moim ciele a tu jeden taki „mankament”. Po rozmowie z kotami i zabiegach reiki, koty cudownie odmienione. Zastosowałam się do porad. Przez miesiąc codziennie rano przez wyjazdem do pracy głaskałam koty i mentalnie przekazywałam kiedy wrócę (wyobrażałam sobie gdzie będzie słońce nad horyzontem). Później robiłam mniej systematycznie. Problem walk i robienia kupy zniknął natychmiast. Obecnie minął rok i stan harmonii trwa 🙂 Poleciłam Panią Królicką znajomym co mają konie i też są bardzo zadowoleni z przeprowadzonych odczytów „ Justyna

Logo_Pelnia-24

Barbara Królicka

terapienergetyczne@gmail.com

Konto mBank 87 1140 2004 0000 3602 7600 0266

© 2021 Terapie Eergetyczne. All rights reserved.